Logo-sid2

کنگره صنعت رستوران ها

بزرگترین گردهمایی در صنعت رستوران در ایران ، باحضور بیش از 150 نامزد برای دریافت جایزه و 100 مدیر برترصنعت رستوران ایران ، کنگره صنعت رستوران ایران نشانگر تاریخی مهم در تقویم خدمات غذاست.
کانال تلگرام: restaurantsupplychainiran@
نشانی : خیابان مطهری،کوه نور،کوچه یکم پلاک 12
تلفن: 88170811 -88170812

درباره نمایشگاه تخصصی خدمات غذا بیشتر بدانیم!

همزمان و هم مکان با کنگره جهانی صنعت رستوران

درباره نمایشگاه

درجوارکنگره صنعت رستوران ، نمایشگاه تخصصی خدمات غذا نیز برپا خواهدشد.اندازه و گستره حوزه های موضوعی و مساحتی این نمایشگاه قطعاً بزرگ تر از حد معمول نمایشگاه های جانبی مرسوم خواهد بود.
پر واضح است قرارگرفتن این نمایشگاه ارزشمند همزمان و هم مکان با رویداد کنگره صنعت رستوران که در آن مدیران رستوران ها، سرمایه گذاران ، متخصصان حرفه ای آشپزی، کارآفرینان حوزه رستوران و غذا و آشامیدنی حضور دارند چقدر می تواند در نتایج سودآورانه ی حضور و سرمایه گذاری فعالان و دست اندرکاران این حوزه ها نقش داشته باشد.
به نظر می رسد فضای تجاری ملموسی بین ارائه دهندگان، تامین کنندگان راهکارها و موادلجستیکی مورد نیاز رستوران از یک طرف و رستوران داران و کافه گردانان از طرف دیگر در این نمایشگاه خلق خواهد شد فضایی که پیامد آن تسهیل در همکاری های آینده و انعقاد قراردادهای مداوم و بلند مدت خواهد شد.

توصیه‌ی حضور!

در هر سطح یا حوزه ای از صنعت رستوران که باشید از نمایشگاه تخصصی خدمات غذا غافل نشوید . اقدامی استراتژیک، حیاتی و تعیین کننده که هر بخش از اکوسیستم صنعت رستوران و محیط کسب و کار آن می بایست در آن حضوری قطعی داشته باشند بدون هیچ عذر و بهانه ای .!
به علت ارتباط نزدیک با مخاطبان اصلی و مقرون به صرفه بودن هزینه حضور در نمایشگاه، این امکان برای همه فعالان کسب و کار علاقمند وجود دارد تا با صرف هزینه مناسب، بالاترین و مؤثرترین بهره برداری را داشته باشند.

ویژگی های‌منحصربه‌فردنمایشگاه

با توجه به ترکیب متفاوت و متنوع سطح مخاطبین کنگره که از میان مدیران رستوران ها، مدیران کافی شاپ ، سرمایه گذاران ،کارآفرینان، تامین کنندگان زنجیره تامین و لجیستیک رستوران و متخصصان بازاریابی دیجیتالی بخش‌های مختلف این صنعت و عوامل مختلف صنعت رستوران، می توان مشاهده نمود نمایشگاه دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است. ضمن اینکه امکان بازدید و مشاهده نمایشگاه جانبی کنگره برای همگان آزاد و رایگان است و این نکته به صورت مجزا در رسانه ها اطلاع رسانی خواهد شد.

برندها