Logo-sid2

کنگره صنعت رستوران ها

بزرگترین گردهمایی در صنعت رستوران در ایران ، باحضور بیش از 150 نامزد برای دریافت جایزه و 100 مدیر برترصنعت رستوران ایران ، کنگره صنعت رستوران ایران نشانگر تاریخی مهم در تقویم خدمات غذاست.
کانال تلگرام: restaurantsupplychainiran@
نشانی : خیابان مطهری،کوه نور،کوچه یکم پلاک 12
تلفن: 88170811 -88170812

کنگره صنعت رستوران ایران نشانگر تاریخی مهم در تقویم خدمات غذا

کنگره صنعت رستوران ایران > کنگره صنعت رستوران ایران نشانگر تاریخی مهم در تقویم خدمات غذا

کنگره صنعت رستوران ایران نشانگر تاریخی مهم در تقویم خدمات غذا

اکنون، کنگره صنعت رستوران ایران نشانگر تاریخی مهم در تقویم خدمات غذاست که بیش از ۳۰۰ مدیر اجرایی ارشد را از  بخش رستوران های برند و زنجیره ای گرد هم می آورد تا به بحث، تبادل نظر، اعطای جوایز و قدردانی و به اشتراک گذاری دانسته ها و تجربیات و آشنایی با هم ظرف مدت دو روز برگزاری این رویداد بپردازند. اولین کنفرانس با اتکاء به تحلیل پیشرویی که از بازار صورت گرفته است با عنوان ” نوآوری های برهم زننده:شکل گیری تعریف جدید رستوران در ایران  ” نامگذاری شده است  و به بررسی درونمایه محوری تغییرات نیازها و سلیقه های مشتریان و  بایدهای به کارگیری خلاقیت در صنعت خدمات غذایی می پردازد.

شرکت کنندگان در کنفرانس با ایده هایی جذاب در زمینه بهره گیری از شیوه های جدید توسعه و رشد کسب و کار، نحوه حفظ مشتریان کنونی و برطرف سازی نیازهای نسل هزاره جدید، خلاقیت در ارائه منو غذا و آماده سازی کسب و کار خود برای آینده  آشنا خواهند شد.

برنامه درنظر گرفته شده برای کنفرانس حاضر که با مشارکت بیش از ۳۰ نفر از رهبران فکری بازار ایران و بین الملل تدارک دیده شده است، بینش های کسب و کار عملی و  مرتبط را در اختیار شما می گذارد، تجارب ارزشمند و گرانقدری را در اختیار شما قرار میدهد، تفکر الهام بخش و نمونه هایی از برندهای عصر جدید را به شما معرفی می کند و مدل های کسب و کار و  تمایز بین مگا روندهای کوتاه و بلند مدت تر رفتار مشتریان را برای شما شرح خواهد داد.

تاریخ

آبان ۱, ۱۳۹۴

دسته بندی

بازار یابی, کسب و کار