Logo-sid2

کنگره صنعت رستوران ها

بزرگترین گردهمایی در صنعت رستوران در ایران ، باحضور بیش از 150 نامزد برای دریافت جایزه و 100 مدیر برترصنعت رستوران ایران ، کنگره صنعت رستوران ایران نشانگر تاریخی مهم در تقویم خدمات غذاست.
کانال تلگرام: restaurantsupplychainiran@
نشانی : خیابان مطهری،کوه نور،کوچه یکم پلاک 12
تلفن: 88170811 -88170812

اولین دوره اعطای جوایز ملی برترین ها در حوزه خدمات غذا

کسب جوایز در این بخش موجب شناسانده شدن برند شما و دسترسی به فرصت های همکاری بین بخش های مختلف دست اندرکار در صنعت از قبیل بخش مالی ، طراحی و زیبایی شناسی، ارائه خدمات ، توسعه ، گسترش پخت و پز و بازاریابی می شود . به برندگان هر یک از عناوین، نشانی نیز به همراه گواهینامه به رسم یادبود اعطا خواهد شد.

جایزه عامل برتری در رقابت

جوایز درنظرگرفته شده حکم بستری برای فعالان ایرانی است تا تجربه خود را نشان داده و در بازارهای بین المللی به واسطه خلاقیت چشمگیر، ارائه خدمات عالی به مشتریان خود و ارائه غذای باکیفیت که در سرتاسر ایران عرضه می شود شناخته شوند. برندگان این بخش چه رستوران ها، رستوران داران یا سرآشپزها همه واضعان استانداردهایی برای دیگر فعالان این صنعت به شمار می روند

تنوع حوزه های جوایز

جوایز دارای دسته بندی متنوعی در حوزه های مرتبط با صنعت خدمات غذا هستند . رستوران، کترینگ، کافی شاپ، ارائه دهندگان راهکاری فناوری و مدیریتی، کسب و کارهای نوپا و صنایع مرتبط با زنجیره ارزش از حوزه های جوایز محسوب می گردند. هر واحد مرتبط می توانددر حوزه خود اقدام به درخواست ارزشیابی در چند بخش را اعلام نماید.

هیئت داوری حرفه ای

درخواست های نامزدی دریافت جوایزه برتر صنعت رستوران و خدمات غذا که از بخش های مختلف اعلام شده اند پس از بررسی و اجد شرایط بودن و اعزام نماینده حرفه ای ارزشیاب و مراحل گوناگون که از طریق چک لیست های از پیش طراحی شده صورت می گیرد به آنالیز و بررسی دقیق هیئت داوری می انجامد.

شاید شما رقیب جدید مک دونالد باشید !!

وقتی بیزنسی موفق به کسب تجربیات لذت بخشی می شود که در سرتاسر مرزهای بازارکسب و کارش بازتاب پیدا می کند،مطمئناً درپس این ماجرا داستان های جالبی نهفته هست که برای افراد باهوش ارزش گفتن داشته باشد.رویداد۷۵ رستوران برتر ایران در سال ۲۰۱۷ مجموعه گلچین شده ای از بهترین و محبوب ترین برندهای رستوران و کترینگ کشوراست. درواقع ۷۵ رستورانی راشامل می شود که به قدری در کار خود حرفه ای عمل می کنند که توانسته اند به جایگاهی دست یابند که برای عبور از مرزهای کشور آماده اند.

اطلاعات بیشتر

فـرآینـداخـذجـایزه برتـرین هـای صنعـت رستــوران و خدمات غذا

کسب جوایز در این بخش موجب شناسانده شدن برند شما و دسترسی به فرصت های همکاری بین بخش های مختلف دست اندرکار در صنعت از قبیل بخش مالی ، طراحی و زیبایی شناسی، ارائه خدمات ، توسعه ، گسترش پخت و پز و بازاریابی می شود . به برندگان هر یک از عناوین، نشانی نیز به همراه گواهینامه به رسم یادبود اعطا خواهد شد.

درخواست و ثبت نام

تمامی متقاضیان می بایست از طریق کلیک بر روی «اقدام کنید» نسبت به تکمیل فرم آنلاین ، پرداخت هزینه های مربوطه و ارسال آن درخواست خود را اعلام نمایند.

اعزام ارزیاب

پس از دریافت درخواست متقاضیان و تأیید واجد شرایط بودن واحد مربوطه دبیرخانه اعطای جایزه اقدام به اعزام ارزیاب حرفه ای به همراه چک لیست های تخصصی همان حوزه می نماید.

جمع آوری اطلاعات

ارزیاب حرفه ای پس از بازدید و تکمیل چک لیست ها و گزارش دیداری و ارائه نظر کارشناسی در واقع کلیه داده های لازم جهت ارزشیابی درکمیته داوری را جمع آوری و تدوین می نماید.

تجزیه و تحلیل

هیئت داوری جوایز پس از دریافت مجموعه داده های جمع آوری شده برپایه تخصص ، تجربه ، مقایسه ، شرایط محیطی ، اجتماعی ، فرهنگی و فنی اقدام به اعلام نظر خود و انتخاب می نماید.

نتیجه

نتیجه ارزشیابی که حدود ۱۰ روز به طول می انجامد از طریق ایمیل و نامه رسمی از طرف دبیرخانه جوایز ملی به متقاضیان اعلام می گردد.